Atskats uz izstādi “Māja I”

No 23. līdz 26.martam mēs piedalījāmies izstādē “Māja I”, kas norisinājās Ķīpsalā. Mums bija liels prieks sniegt konsultācijas par visiem pieejamajiem pakalpojumiem, turklāt izstādē piedāvājām iespēju iegādāties dažādus telpaugus, ekskluzīvas šķirnes krūmpeonijas (kokveida peonijas), iekštelpu un ārtelpu puķu podus ar SMART laistīšanas sistēmu.

Meklē mūs izstādē “Māja” Ķīpsalā 23. – 26. martā

Būvniecības izstāde “Māja I 2023”
23. – 26. marts
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsala
Stends: A6 1. halle

Uzņēmuma pārstāvji izstādē sniegs konsultācijas par visiem pieejamajiem pakalpojumiem, turklāt izstādē varēs iegādāties dažādus telpaugus, ekskluzīvas šķirnes krūmpeonijas (kokveida peonijas), iekštelpu un ārtelpu puķu podus ar SMART laistīšanas sistēmu.

Māja I” ir lielākais būvniecības nozares notikums Latvijā, kas ataino mūsdienu celtniecības attīstības tendences, tehnoloģiju jaunumus, kā arī sekmē tiešu dialogu starp būvniecības un citu saistītu nozaru profesionāļiem un galapatērētājiem Baltijā, Austrumeiropā, Rietumeiropā, Āzijā. 

Izstādi apmeklē profesionāļi no Baltijas reģiona un visas Eiropas, kā arī plaša apmeklētāju publika, kas meklē nepieciešamo sava mājokļa būvniecībai.

“Ipm Essen” 2023 izstāde Vācijā

Mūsu komanda ir ar neizsīkstošu darba sparu, lai ik dienas uzzinātu šī brīža tendences, jaunākos risinājumus un varētu tos likt lietā, iekārtojot Jūsu dārzus.

2023. gada 24.-27. janvāri Vācijā, Esenes pilsētā norisinājās starptautiska augu izstāde, kura ik gadu pulcē daudz apmeklētāju jau no 1983. gada. Vairāk nekā 40 dažādu valstu pārstāvju, 1330 stendu un vairāk kā 40 0000 apmeklētāju, pulcējās vienuviet, lai dalītos savā pieredzē un zināšanās par augiem, tehnoloģijām, floristiku un dārza niansēm. Šī ir nozares lielākā izstāde, kur iespēja uzzināt par augu dažādību un inovācijām, kā arī klimata pārmaiņām un citām dabai svarīgām tēmām.

Pateicoties šai izstādei arī mēs esam sasmēlušies idejas, enerģiju un dažādus risinājumus, kuri palīdzēs mums ikdienas darbos un ļaus inovatīvi risināt dārzu labiekārtošanu.

Terases pārvērtības Jūrmalā

Klienti vēlējās norobežoties no dzīvokļu māju pagalva, lai var baudīt nesteidzīgu vasaras atpūtu uz terases. Mūsu uzņēmums un padomi palīdzēja sasniegt šo mērķi. Zemāk bildēs redzēsiet, kāds sanāca rezultāts. Paši esam ļoti apmierināti ar paveikto un klientiem arī ļoti patīk viņu jaunā terase.